Kvalitní nábytek z masívu

Webová prezentace: Kvalitní nábytek z masívu

Vytvoření: (2011)

Vážení zákazníci,

naše společnost MSP trading s.r.o. působ na trhu již 11-tým rokem. V poslední době jsme rozšířili své aktivity o dovoz ručně vyráběného nábytku z masivu. Zaměřujeme se výhradně na nábytek z kvalitních dřev, převážně mahagonu, eventuálně teaku či mindi. Nábytek je dovážen z oblasti Indonesie, která se jistě může pyšnit mnohaletými zkušenostmi s jeho ruční výrobou.

V naší nabídce najdete nejen jednotlivé soliterní kusy, které ozvláštní vaše prostory, ale i celé komplety určené pro pracovny, obývací pokoje, ložnice nebo kuchyně. V tomto katalogu, stejně jako na našem e-shopu naleznete více než 260 položek pro doplnění nebo celkové zařízení vašich prostor. Tento sortiment hodláme do budoucna nadále rozšiřovat na základě vašich požadavků.

Každý kdo navštívil Indonésii nám dá jistě za pravdu, že v této nesmírně rozlehlé a nádherné zemi, běží čas tak trochu pomaleji než tady u nás. Pokud tam jste na dovolené, tak to třeba přivítáte, ale pokud jste tam obchodně, tak vám tato někdy může docela komplikovat situaci. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší výrobce a každý jednotlivý kus je ještě v České republice kontrolován a tak garantujeme kvalitu každého dodaného kusu nábytku. Za dané situace vás přeci  jen chceme požádat, o určitou shovívavost v případě delších dodacich termínů u některých produktů, které nejsou skladem.

Každý si zařizuje své prostory (doma, na chatě či v kanceláři) dle svého vkusu a tak, aby se v nich cítil dobře. Ne každému je tento styl nábytku blízký, ale můžeme vás ubezpečit, že pokud se rozhodnete pro námi nabízený nábytek z masivu, získají vaše prostory svou osobitost. Náš nábytek voní. Voní dřevem, dálkou a klasickou ruční prací a tyto atributy lze jen těžko nahradit laminem či strojovou výrobou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyplňte prosím (ochrana proti spamu): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.