Psychologické poradenství a diagnostika

006-psychologicke-poradenstviWebová prezentace: Psychologické poradenství

Vytvořeno: 17.10.2013

Žijeme v neustále se měnícím světě. Jednotlivec a jeho osobnost však zůstávají základem lidské existence. V dnešní dynamické a rychle se rozvíjející době plné nových technologií, pokroku a dynamického vývoje máme stále ještě možnost zdokonalovat a rozvíjet oblast svého chování, svých vztahů a výkonů. Musíme se naučit zvládat krizové a stresové situce. Žádný člověk není dokonalý, ale může dostat možnost ukázání cesty jak maximálně využít osobního i osobnostního potenciálu, který má.

K tomu ovšem ve většině případů potřebuje pomoc a podnět někoho objektivního a nezávislého. Prohlédněte si naše stránky, zkušenosti, reference a můžete nás kontaktovat, nebo se nezávazně zeptat, jsem Vám k dispozi k řešení Vašich složitých životních situací.

Poradenství

Jde o setkání nad Vaším problémem.

Konzultace

Jedná se o možnost probrat reálná řešení Vaší problematiky a jejich případných rizik a alternativ.

Psychoterapie

Jde o dlouhodobější spolupráci mezi klientem a psychologem nad vážnými oblastmi osobnostní, životní, pracovní, partnerské či jiné problematiky. Doporučované a efektivní jsou opakovaná setkávání – až 10 sezení.

Psychologická diagnostika

Jedná se o možnosti diagnostikovat Vaši osobnost, temperament, schopnosti vést a řídit tým nebo jiné specifické dovednosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyplňte prosím (ochrana proti spamu): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.