Zámečnictví SHORT

zamecnictvi-short

Webová prezentace: Zámečnictví SHORT (2013)

Vzhledem k naším aktivitám v oblasti rekonstrukce a stavby nových střech a při rozšiřování našich aktivit jsme připravili novou webovou prezentaci firmy ZÁMEČNICTVÍ SHORT, kde jsme rozšířili naše portofolio o nový druh prací pro Vaše domy, chalupy, chaloupky apod. V naší profesionálně vybavené dílně Vám nabízíme vytvoření plotů, bran, vrat, branek a různých dalších produktů ze zámečnického řemesla.

Naši zaměstnanci jsou profesionálně vyškoleni a za kvalitu naši práce ručíme. Všichni naši zákazníci vždy obdrží návrh a cenovou kalkulaci předem dohodnutých prací, která je profesionálně odvedena. Koneckonců si můžete prohlédnout některé naše reference, kde se můžete podívat co jsme jako zámečnická firma odvedli pro naše spokojené zákazníky. Zejména se věnujeme stavbě vrat, garážových vrat, bran a branek, plotů a oplocení a dalším činnostem.

Můžete nás kontaktovat prostřednictvím „POPTÁVKY“ nebo pouze nezávazně se dotázat na Váš specifický požadavek v sekci „DOTAZY„. Do 48 hodin po zaměření Vás seznámíme s naší nabídkou a případně prokonzultujeme další podrobnosti, aby Vaše požadavky na zámečnické práce byly uspokojeny v té nejvyšší kvalitě.

V našich referencích popřípadě v naší fotogalerii si můžete prohlédnout naše produkty a v případě zájmu se rozhodnout pro uskutečnění zákazky se spolupráci s firmou ZÁMEČNICTVÍ SHORT. Budeme se těšit na Vaše dotazy.

Dále také provádíme:

  • kované ploty
  • brány vrata
  • schodiště
  • zábradlí

Materiál:

  • ocel
  • nerez

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyplňte prosím (ochrana proti spamu): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.